Чланци

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ

Редовна настава у школској 2018/2019. години завршава се у петак 14. јуна 2019. године.

Летњи распуст почиње у понедељак 17. јуна 2019. године, а завршава се у петак 30. августа 2019. године.

Нова школска 2019/2020. година почиње у понедељак 2. септембра 2019. године. Ученици другог, четвртог, шестог и осмог  разреда крећу на наставу пре подне, а ученици првог, трећег, петог и седмог разреда после подне.

Свечана подела сведочанстава, ђачких књижица, награда и похвала обавиће се у петак 28. јуна 2019. године по следећем распореду:

за ученике првог, трећег, петог и седмог разреда у 17 часова,

за ученике другог, четвртог, шестог и осмог разреда у 18 часова.

Разредни испити у јунском испитном року ће се организовати  од 21.06. до 26.06.2019.године.

Припремна настава за ученике који полажу поправне испите  ће се организовати од 19.08. до 23.08. 2019.године. Поправни испити ће се организовани од 26.08. до 30.08.2019.године.

Позивам све ученике који имају дуговање према школи, а нарочито према школској библиотеци, да исте измире пре добијања ђачких књижица и сведочанстава. Све књиге предати библиотекару школе.

Честитам ученицима који су са успехом завршили разред, а посебно честитам ученицима који су на такмичењима постигли највише резултате.

Желим Вам да летњи распуст проведете безбрижно!

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

Вера Шаиновић