Злато у Паризу

На чувеном купу Рони у Паризу, који сваке године окупља рваче из целога света, 16. марта 2019. године Марко Родић, ученик 7-2 разреда наше школе, освојио је златну медаљу. Марко је освојио злато у категорији до 62 килограма иако је његова права категорија до 57 килограма, што значи да се борио са нешто старијим и искуснијим такмичарима.

За Партизанове такмичаре је у Амбасади Републике Србије у Паризу приређен свечани пријем. Наше борце је примила њена екселенција, госпођа Наташа Марић.

Марко Родић је члан Рвачког клуба Партизан који је освајач Лиге шампиона, два Купа Европе и десет титула првака државе.

Марку честитамо од срца и желимо још много успеха.