УСПЕХ УЧЕНИКА НАШЕ ШКОЛЕ НА ДРЖАВНОМ ТАКМИЧЕЊУ

Ученици наше школе: Милош Жижић, одељење 7/1, Илија Саковић, одељење 6/2 и Никола Благојевић, одељење 6/1 освојили су треће награде на државном такмичењу из физике, одржаном 06.04.2019. године у Кладову. Ученица Милица Ивковић, одељење 8/4, освојила је прво место на републичком такмичењу из француског језика, одржаном 19.05.2019. године у Београду.

Честитамо ученицима и њиховим родитељима на постигнутом успеху и желимо им успех у даљем школовању и у наредним такмичењима. Честитамо и нставницима физике Анити Тасић и Мирјани Николић и наставници француског језика Драгици Шајн на труду, залагању и постигнутом успеху.

Част је сваке школе да у њеним клупама седе овакви ученици!

Управа школе