EТНО КУТАК

У нашој школи је у току акција прикупљања експоната за „ЕТНО КУТАК“ (преслице, стари млинови за кафу, пегле, везени столњаци, делови народне ношње, ткане торбице, троношци…). Позивају се ученици, родитељи, баке, деке и сви људи добре воље да, уколико имају и расположени су да школи поклоне предмете који су коришћени у прошлости, те предмете донесу у школу. Предмете не треба доносити уколико неко није спреман да их поклони школи, јер позајмљивање није добра опција с обзиром да је планирано да Етно кутак буде стална поставка која ће се налазити у холу школе.

Акција траје до краја школске године.