Хуманост на делу

Живот сваког од нас је понекад непредвидив. Препун је лепих тренутака, али има и оних који доносе велика искушења. Наш друг Милан Стевановић (7/1) нашао се пред једним таквим изазовом. Одлучили смо као његови пријатељи и познаници да му помогнемо и олакшамо савладавање препрека. Пружамо му подршку у виду лепих порука, храбримо га и уливамо му самопоуздање добрим мислима и хумором.

Ипак, често је за оздрављење неопходна и материјална помоћ. У томе су нам свакако пружили подршку наши родитељи, наставници и сви људи доброг срца (бивши ђаци наше школе, јутјубери, пролазници, ученици других школа). У то име смо се окупили испред Храма Светог Саве у суботу, 19.1.2019. године. Свако од нас је учествовао пуним срцем. Кажу да се у поноћ на Богојављење испуњавају жеље, верујемо да ће наша заједничка жеља бити довољно снажна да нађе пут остварења.

МИЛАНЕ, УЗ ТЕБЕ СМО!

Ученици ОШ “Јован Миодраговић’