Лига у фудбалу

У сарадњи са Градском општином Врачар и ФК „Викториа“, екипе ученика првог и другог разреда су учествовале у Лиги фудбала, која се одржавала у балону „Златна лопта“. На турниру, на којој су прве утакмице одигране 30. септембра, а финалне 23. децембра 2023. године, учествовале су све основне школе са Врачара.

Наше екипе првака и другака су показале кроз цео турнир велики ентузијазам, озбиљност, заједништво, другарство и поштену игру и оба тима освојила убедљиво прво место. Наши дечаци су са овог турнира, осим велике радости, понели медаље, пехаре за школу, статуе за најбољег стрелца и најбољег голмана на турниру.

Достојанствено су, тако мали, представљали ОШ „Јован Миодраговић“ и поносни смо на њих.

Честитамо!