Дан школе – додела награда и захвалница

Ученицима који су освојили прва три места на ликовном и литерарном конкурсу организованом поводом Дана школе уручене су награде од стране директорке школе, Вере Шаиновић. Свечана додела захвалница и књига одржала се у библиотеци школе.
Овом приликом се још једном захваљујемо ученицима који су се одазвали конкурсу. Управо сте ви они који својим трудом, мотивацијом и кретивношћу чините да сваке године будемо све поноснији и да истрајемо у нашој мисији ширења знања.
Захвалнице су додељене и ученицима који су претходне године освојили награде на републичким такмичењима. Честитамо!
У прилогу се налазе награђени радови, као и атмосфера са доделе. Погледајте! 🙂
Срећан Дан школе!