Дан европске баштине

У оквиру обележавања Дана европске баштине, ученици ОШ „Јован Миодраговић“ су укључени у различите активности које су организоване у сарадњи са Општином „Врачар“. Ученици петог разреда посетили су КУД „Градимир“, који је организовао занимљиво предавање о српској ношњи. Ученици су имали прилику да се упознају са традиционалним ношњама са Косова, али и различитим обичајима који се везују за тај крај, слушајући о значају културног наслеђа. КУД „Градимир“ је, традиционално, био добар домаћин, а ученици су отишли богатији за још једно лепо искуство.