Весела субота 16.3.2024.

Трећа Весела субота наше школе одржана је 16.3.2024. године. Весели предшколци су учествовали у радионицама које су реализовале наше учитељице и наставнице.

ЗАРОНИМО У МОРСКИ СВЕТ

Наставнице: Ивана Ђокић, Марија Никчевић
Будући предшколци уз помоћ наставница постају мали истраживачи и  упознају се са морским светом. Сазнају разне занимљивости о животињама које живе у морима и океанима, извлаче из базена шкољке, морске звезде и морске јежеве и цртају их.

ЛИКОВНО СТВАРАЛАШТВО

Наставнице: Санела Барјактеревић Животић, Ивана Стојковић
,,Размишљај као уметник“, будући предшколци маштовито облаче и боје  папирне луткице од понуђених папирних модела.

МУЗИЧКА РАДИОНИЦА

Наставнице: Ивана Хранисављевић, Радица Војновић
Музика кроз игру. Будући прваци гледају кратку представу од старијих ученика ,,Врабац, облачић и принц“, а затим играју и певају ,,Пролећно коло“ уз пратњу клавира.

СКРИВЕНО БЛАГО

Наставници: Љиља Стокановић, Ирена Тошић
Приче и легенде о закопаном благу почињу на овој радионици. Будући предшколци уз пратњу учитељица и старијих ученика прате трагове до скривеног блага и упознају са школом. Резултат потраге за благом је бојанка наше школе.