Брзином до звезда

11.10.2022. одржано је   такмичење ученика трећег и четвртог разреда основних школа са Врачара у атлетским вештинама, под називом ,,Брзином до звезда“.

Нашу школу је  представљало 8 девојчица (Лена Спасић, Луна Доротеа Чекеревац, Мила Лелебић, Мајда Поповић, Наталија Антић, Аника Борисављевић, Дуња Нисићи Сифија Тричковић) и 8 дечака (Филип Шербез, Саша Кусмук, Урош Анђелковић, Филип Мирковић, Јаков Ћерамилац, Михајло Трајковић, Матеја Стојановић и Марко Петровић) .
   Такмичарима  се обратио и  мотивисао их
наш прослављени атлетичар Михаел Дудаш.
    Ученици су дали све од себе да постигну што боље резултате  и показали прави спортски дух.
    Поносни смо на све наше такмичаре, а посебно на Лену Спасић, Јакова Ћерамилца и Уроша Анђелковића, коју су се пласирали на градско такмичење.
    Лена Спасић је освојила прво место на такмичењу у женској категорији и капитен је тима Врачара на градском такмичењу.
    Радујемо се бидућим успесима наших ученика.