Окончано књижевно такмичење ,,ЧИТАМ, ПА ШТА“

Драги учесници овогодишњег књижевног такмичења ,,Читам, па шта“,
Коначно су стигли резултати за ову школску годину.  Награђени су следећи ученици:

1. награда – Милица Веселиновић, ОШ ,,Никола Тесла“, 8/3
1. награда – Урош Танасковић, ОШ ,,Иван Горан Ковачић“, 8/2
2. награда – Богдан Јанковић и Стефан Јанковић, ОШ ,,Радоје Домановић“, 2/2
2. награда – Лазар Весић, ОШ ,,Владислав Петковић Дис“, 7/1
3. награда – Уна Марковић, ОШ ,, Свети Сава“, 3/4.
Специјална награда Марко Јелић, ОШ ,,НХ Синиша Николајевић“, 7/2.
Ученицима наше школе се захваљујемо на учешћу, изузетном труду и залагању, и честитамо на досадашњем успеху у овом такмичењу. Желимо вам да и следеће године са истим ентузијазмом учествујете, јер сте и ове, као и претходних година приступили врло озбиљно и посвећено сваком делу.
Жири овог такмичења позива све учеснике да у среду, 2. јуна у 11.00 часова дођу испред Библиотеке града Београда (Кнез Михаилова 53) да би  добили поклоне и дипломе које су припремили. Дружићете се са дечјим писцем, Јасминком Петровић, а и са осталима који су део тима задуженог за дружење путем ове акције.
У случају кише, дружење ће се одвити у Римској дворани Библиотеке града Београда, на истој адреси