Матуранти,

на овој страници можете пратити све вести које се односе на полагање завршног испита, пробног испита, пријемног испита и уписа ученика у средњу школу.

Будимо у контакту, следе вести…

srednja

Обавештавамо Вас да ће у периоду од 12. до 15. априла 2021. године, родитељи,

page is marked with a date calendar
Календар завршног испита и уписа у средње школе можете погледати/преузети ОВДЕ
želje

Поштована/поштовани, С обзиром на период у коме се тренутно налазимо, имајући у виду рокове одређене за изражавање опредељења за даље школовање ученика (тј. попуњавање листе жеља, како је одомаћено у комуникацији), обавештавамо вас о следећем и подсећамо на кораке у том делу поступка:

Решења тестова са завршног испита можете преузети испод:

Back to school concept. School and office supplies, stationery and chalkboard.

– Испит из српског/матерњег језика полаже се у среду, 23.06.2021. године од 9 – 11 часова;

Back to school! Happy cute industrious child is sitting at a desk indoors. Kid is learning in class.

Завршни испит полажу сви ученици осмог разреда, као и одрасли који стичу основно образовање у складу са законом који се уређује образовање одраслих.

Miodragović_12-min

Привремени резултати завршног испита објављују се у школи до 10 часова на дан предвиђен календаром испитних активности.

Two blue pens. Isolated on white background

У наставку текста се налази link на коме се се налази Табеларни приказ конкурса за упис ученика у средњу школу за школску 2021/2022. годину.

Paper and pen isolated on white background

Поштовани ученици и родитељи, у току је пријављивање ученика за полагање пријемних испита за упис у средње школе и образовне профиле за које је неопходан услов да кандидат положи одговарајући пријемни испит.

obaveštenje-min

Упутство за ученике и родитеље   Пробни тест из математике полаже се 09.04.2021. у 13:00 часова; Пробни тест из српског језика полаже се 10.04.2021. у 09:00 часова; Комбиновани тест полаже се 10.04.2021. у 11:30 часова