ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ VIII РАЗРЕДА И ЊИХОВЕ РОДИТЕЉЕ

Редовна настава у школској 2018/2019. години за ученике VIII разреда завршава се у петак, 31.05.2019. године.

Припремна настава за полагање завршног испита почиње у понедељак 3. јуна и траје до петка 14. јуна 2019. године. Припремна настава ће се реализовати у оквиру постојећег распореда часова.

Од 17.06. до 19.06. 2019. године обавиће се завршни испит. Молим све ученике да погледају Календар активности за спровоћење завршног испита, који је истакнут на огласној табли у холу школе и на сајту школе. Сва обавештења везана за активности око завршног испита биће истицана у холу и на сајту школе.

Свечана подела сведочанстава, диплома, похвала и награда обавиће се у понедељак, 10. јуна 2019. године по следећем распореду: 8/1 у 17 и 30 часова, 8/2 у 19 и 15 часова, 8/3 у 19 и 15 часова, 8/4 у 17 и 30 часова, 8/5 у 18 часова и 8/6 у 18 часова.

Позивам све ученике који имају дуговање према школи, а нарочито према школској библиотеци, да исте измире пре добијања сведочанстава. Све књиге предати библиотекару школе.

Честитам ученицима који су са успехом завршили школовање, а посебно честитам ученицима који су на такмичењима постигли највише резултате.

Посебно Вам желим да упишете жељене школе и да летњи распуст проведете безбрижно.

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

Вера Шаиновић