ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ ШКОЛСКЕ 2021/22 ГОДИНЕ

Друго полугодиште школске 2021/22 године почиње у понедељак, 24. јануара 2022. године. Настава ће се одвијати у две смене, по већ утврђеном распореду: I, III, V и VII разред (непарна смена); II, IV, VI и VIII разред (парна смена) и то по следећим моделима:

• Млађи разреди:

Образовно васпитни рад ће се остваривати у школи кроз непосредни рад.

• Старији разреди:

У недељи од 24. до 28. јануара  2022. године групе А (свих разреда) долазе у школу у понедељак и среду, а групе Б (свих разреда) долази у школу у уторак и петак.

У недељи од 31.јануара до 04. фебруара  2022. године групе Б (свих разреда) долазе у школу у понедељак, среду и петак, а групе А (свих разреда) долази у школу у уторак и четвртак.

У недељи од 07. фебруара до 11. фебруара  2022. године групе А (свих разреда) долазе у школу у понедељак, среду и петак, а групе Б (свих разреда) долази у школу у уторак и четвртак.

Групе мењају дане доласка у школу и остајања код куће на недељном нивоу.

Групе ученика, у данима када  немају наставу у школи,  прате часове наставе непосредно у реалном времену посредством Google Meet-а и  материјала са РТС Планете. У случају техничких проблема користиће се материјали са Google учионица.

Обавезна је употреба заштитних маски за све запослене, ученике и трећа лица за све време током боравка у школи и школском дворишту.

У Београду                                                                                               Управа школе

21.01.2022. године