ПОНАШАЊЕ УЧЕНИКА ТОКОМ РЕАЛИЗАЦИЈЕ ЧАСОВА ПОСРЕДСТВОМ GOOGLE MEET-A

Поштовани ученици и родитељи,

Наставници и школа ће се потрудити да часове организују на начин да и ученици чија група остаје код куће могу да прате нaставу у реалном времену. Ученици који наставу прате од куће треба да се укључе на време на час и да се, за време трајања часа, дисциплиновано понашају. Ученици треба да искључе микрофоне и да ништа не коментаришу док час траје, да не би ометали групу која је на часу у школи. Сва питања могу поставити наставнику када им наставник да реч или када дођу на час у школу.

У случају непримереног понашања ученика, наставник ће ученика искључити са часа, а ученик ће сносити дисциплинске последице за своје понашање.

Надамо се да у овакву ситуацију нећемо долазити, јер је свима циљ квалитетна настава у овим отежаним околностима.

Ученицима, наставницима и родитељима желимо успех у другом полугодишту и да заједнички превазиђемо постојеће проблеме.

Управа школе