Хуманитарна акција – новогодишњи пакетићи

Вршњачки тим за борбу против насиља и Ученички парламент су уз координацију педагога и психолога организовали хуманитарну акцију – Новогодишњи пакетићи. Ученици наше школе су донели играчке,књиге, друштвене игре, гардеробу, козметику, слаткише и школски прибор од којих смо направили двадесет четири пакетића за наше другаре из школе којима је то вероватно једини пакетић ове Нове године. С обзиром да је акција била веома успешна и да је прикупљено пуно поклона, направили смо пакетиће и за децу у Свратишту у Крфској улицу. Најхуманији су били ученици следећих одељења: 1/1, 1/2, 1/3, 1/6, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 3/4, 3/5, 4/2, 4/3, 5/2, 5/4, 5/5, 6/1, 6/3, 6/4, 6/5, 7/1, 7/3, 7/4, 8/1 и 8/2. Ова акција, као и многе друге, има за циљ промоцију правих вредности и представља један од начина за борбу против насиља као превентивна активност. Захваљујемо се свим ученицима који су узели учешће у овој акцији, њиховим родитељима и одељењским старешинама и учинили да нашим другарима новогодишњи и божићни празници буду још лепши!

Вршњачки тим за борбу против насиља и Ученички парламент