Поводом Међународног дана против вршњачког насиља

Поводом Међународног дана против вршњачког насиља, који се сваке године обележава последње среде у месецу фебруару, на нивоу школе ОШ“Јован Миодраговић“ су организоване бројне активности како би се скренула пажња ученицима на вредности као што су другарство, толеранција, прихватање различитости и како би се подсетили који све поступци могу да доведу друга/другарицу да се осећа лоше и буде жртва насиља.

У прилогу су материјали ученика из продуженог боравка код учитељице Марине Вуковић и ученика 3/1 који су након разговора са учитељицом и психологом школе и одгледаног филма написали савете својим вршњацима како да се одупру насиљу.

На сајту школе се налазе и остали прилози везани за обележавање овог датума.