Обавештење за ученике VIII разреда и њихове родитеље

Редовна настава у школској 2020/2021. години за ученике VIII разреда завршава се у уторак, 08. јуна 2021. године.

Припремна настава за полагање завршног испита  почиње  у среду, 9. јуна и траје до уторка, 22. јуна 2021. године. Припремна настава ће се реализовати у оквиру постојећег распореда часова, у већ постојећим групама, уз поштовање еподемиолошких мера.

Од 23. до  25. јуна 2021. године обавиће се завршни испит. Молимо све ученике да погледају Календар активности за спровоћење завршног испита, који је  истакнут на огласној табли у холу школе и на сајту школе. Сва обавештења у вези са активностима око завршног испита биће истицана у холу и на сајту школе.

Свечана подела сведочанстава, диплома, уверења, похвала и награда  обавиће се у петак,  18. јуна 2021. године по следећем распореду: 8/1у 17  часова, 8/2 у 17 и 30 часова, 8/3 у 18 часова и 8/4 у 18 и 30 часова и 8/5  у 19 часова.

Разредни испити  у јунском испитном року организоваће се  од 9. до 11. јуна 2021. године. Поправни испити у јунском испитном року организоваће се од 15. до 18. јуна 2021. године, а у августовском испитном року од 19. до 23. августа 2021. године.

Припремна настава за ученике који полажу поправне испите организоваће се од 08. до 14. јуна 2021. године, а у августовском испитном року од 12.  до 18. августа 2021. године.

Позивамо све ученике који имају дуговање према школи, а нарочито према школској библиотеци, да исте измире пре добијања сведочанстава. Све књиге предати библиотекару школе.

Честитамо ученицима који су са успехом завршили школовање, а посебно честитамо ученицима који су на такмичењима постигли највише резултате.

Посебно Вам желимо да упишете жељене школе и да летњи распуст проведете безбрижно.

У Београду, 07.06.2021. године                                          ДИРЕКТОР ШКОЛЕ                                                                                      Вера Шаиновић