Испит ДЕЛФ субота, 17.4.2021.

Испит ДЕЛФ, писмени и усмени део испита, биће организован у суботу, 17. априла 2021. године.

Писмени део испита за ученике који полажу А2 почиње у 9 часова.

Писмени део испита за ученике који полажу А1 почиње у 11.15 часова.

Ученици се окупљају у холу школе 15-20 минута пре почетка писменог дела испита где ће их дочекати наставник који ће их упутити у учионице где ће полагати испит.

Писмени испит траје 1 сат и 45 минута.

Након завршеног писменог дела испита, ученици ће бити обавештени о тачном времену полагања усменог дела испита.

Испит, и писмени и усмени, за све кандидате биће завршен у суботу, према плану у 18.30 часова.

Наставници и ученици су у обавези да се придржавају свих епидемиолошких мера које су на снази у школској 2020/2021. години.

Свим кандидатима желимо пуно среће и успеха на испиту.

Координатор за ДЕЛФ,

Даница Глишић