Градско такмичење „Шта знаш о саобраћају 2022“

У суботу, 7. маја 2022. год., у ОШ „Војвода Мишић“ одржано је 53. такмичење ученика основних школа града Београда.  Ученици наше школе који су представљали део екипе општине Врачар на овом такмичењу били су : Милица Наумоски 5/4, Маша Мркаљ 5/3, Страхиња Милошевић 5/4, Павле Јовановић 5/2, Матија Торњански 7/4 и Матеја Ђорић 7/4.

Ученици су уложили велики труд у теоријском  и практичном делу  такмичења, али у  јакој конкуренцији такмичара са свих београдских општина  нису остварили пласман  на републичко такмичење.