Посета 13.Фестивала науке

Ученици петог и седмог разреда (35 ученика) наше школе у пратњи наставнице информатике и рачунарства, Марине  Глигоров и наставница технике и технологије, Биљане Вучковић и Ђурђије Арсић посетили су 13. Фестивал науке на Београдском сајму.

Овогодишњи Фестивал науке под слоганом Разоткривање, помогао је нашим ученицима да одгонетну бројне заблуде и митове помоћу науке и научних достигнућа. Наши ученици су показали велико интересовање за науку својим активним учешћем у бројним научним радионицама, решавањем загонетки и присуством интерактивном презентовању огледа под називом „Експлозивне грицкалице“.

Већина ученика је изјавила да једва чека следећи Фестивал науке.