Окончан други ниво такмичења „Читам па шта“-2021.

Драги ученици, родитељи, наставници,
      Окончан је други ниво такмичења „Читам, па шта“. Жири је прегледао све радове, проценио и одлучио да следеће ученице наше школе учествују у последњем кругу такмичења:

1. Милица Мекић 4/1
2. Дуња Мекић 4/1
3. Лара Вукојчић 4/3
     Радови за последњи круг такмичења треба да буду на тему књижевног дела које је одређено за последњи ниво такмичења. Називе дела можете наћи на сајту www.citampasta.rs, као и у школској библиотеци. Приказе, односно ликовне радове треба послати на адресу citampasta@citampasta.rs до 25. маја 2021. године.
     Након тога , жири ће одабрати најуспешније радове који ће бити награђени с два таблета, али и књигама.
    Ученицама које су се пласирале за последњи круг честитамо и желимо пуно среће у наставку такмичења!