Обавештење о подели књижица

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОДЕЛИ КЊИЖИЦА

НА КРАЈУ ПРВОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2020/21. ГОДИНЕ

Поштовани  родитељи,

Подела кжижица обавиће се по следећем распреду:

Млађи разреди: у четвртак, 24.12.2020. године, по следећој сатници:

Први разред: у 17 часова

Други разред: у 17 и 30 часова

Трећи разред: у 18 часова

Четврти разред: у 18 и 30 часова

Старији разреди: у петак, 25.12.2020. године, по следећој сатници:

Пети разред: у 17 часова

Шести разред: у 17 и 30 часова

Седми разред: у 18 часова

Осми разред: у 18 и 30 часова

Подела књижица ће се обавити у школском дворишту. Књижицу могу преузети искључиво родитељи ученика!

Молимо вас да поштујете упутства да се не би стварала гужва у дворишту. Ради поштовања мера безбедности на поделу књижица треба да дође само један родитељ ученика. У школу улазите кроз велику дворишну капију и упућујете се према месту где се налази ваш одељењски старешина Обавезно је ношење маски за родитеље и наставнике!

Молимо Вас да се по завршетку састанка не задржавате у школском дворишту!

Ученицима школе и њиховим родитељима желимо добро здравље и одмор од активности и изазова првог полугодишта.

Управа школе