Дрво генерације

У четвртак, 12.марта 2020. године наши прваци су учествовали у пројекту града Београда „Дрво генерације“.

Представници ГО Врачар и радници ЈКП „Градско зеленило“ су дошли и помогли нашим најмлађим ученицима да посаде своје дрво генерације. Уз пригодан говор о значају заштите животне средине, деца су посадила  платан о коме ће бринути наредних осам година – заливати га, чувати, посматрати његов раст и учити о важности чувања своје околине.

Прваци су били веома заинтересовани овом акцијом и својим груменом земље помогли да платан постане украс нашег школског дворишта и да га поносно чувају наредних осам година.

На крају, сви ученици су добила пригодан поклон од ГО Врачар.