Матуранти,

на овој страници можете пратити све вести које се односе на полагање завршног испита, пробног испита, пријемног испита и уписа ученика у средњу школу.

Будимо у контакту, следе вести…

srednja

Обавештавамо Вас да ће у периоду од 12. до 15. априла 2021. године, родитељи,

page is marked with a date calendar
Календар завршног испита и уписа у средње школе можете погледати/преузети ОВДЕ
Two blue pens. Isolated on white background

У наставку текста се налази link на коме се се налази Табеларни приказ конкурса за упис ученика у средњу школу за школску 2021/2022. годину.

Paper and pen isolated on white background

Поштовани ученици и родитељи, у току је пријављивање ученика за полагање пријемних испита за упис у средње школе и образовне профиле за које је неопходан услов да кандидат положи одговарајући пријемни испит.

obaveštenje-min

Упутство за ученике и родитеље   Пробни тест из математике полаже се 09.04.2021. у 13:00 часова; Пробни тест из српског језика полаже се 10.04.2021. у 09:00 часова; Комбиновани тест полаже се 10.04.2021. у 11:30 часова