Упис првака

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА

Поштовани родитељи будућих првака,

Обавештавамо Вас да ће се упис деце у први разред основне школе за школску 2021/2022. годину обављати електронским путем. На порталу е-управа биће доступне информације о поступку уписа деце у први разред, о чему ће родитељи бити благовремено обавештени путем школског сајта.

Почев од 01. фебруара родитељи са територије ГО Врачар могу обавестити школу о намерама да се њихово дете упише у први разреда. Обавештење треба да садржи: име и презиме детета, датум рођења, адресу пребивалишта, име и презиме родитеља, телефон и мејл адресу родитеља. Обавештења треба слати на мејл адресу школе – sekretar@osjovanmiodragovic.edu.rs  или телефонским путем контaктирати секретара школе на број 011/3442268 (сваког радног дана у периоду од 09 до 15 часова).

Родитељи ученика који имају пребивалиште ван територије општине Врачар могу предати молбу за упис ученика у први разред до 1. фебруара 2021. године, у складу са чланом 55. став 19. Закона о основном образовању и васпитању.  Молба  треба да садржи: име и презиме детета, датум рођења, адресу пребивалишта, име и презиме родитеља, телефон и мејл адресу родитеља, као и разлог уписа детета у нашу школу. Mолбу треба слати на мејл адресу школе – sekretar@osjovanmiodragovic.edu.rs  или донети лично у просторије секретаријата школе (сваког радног дана у периоду од 09 до 15 часова). Школа ће благовремено дати родитељима повратну информацију о могућностима уписа.

У први разред основне школе за школску 2021/22 годину уписују се: деца рођена од 01. марта 2014. године до 28. фебруара 2015. године (редован упис); деца рођена од 01. марта 2015. године до 31. aвгуста 2015. године (превремени упис).

За сва додатна објашњења можете се обратити секретару школе на број 011/3442268 и психологу и педагогу школе на број 011/2430136 (сваког радног дана у периоду од  (09 до 15 часова).

У Београду,                                                                                 ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

12.01.2021.године                                                                        Вера Шаиновић

Add your thoughts