Треће место на међуанродном Guitar Art Festivalu

Игор Баста, ученик   8/4  разреда  наше  школе, као и I разреда  Средње музичке  сколе „Јосип Славенски“ у  Београду  учествовао  је  на  јубиларном  XX  међународном  Guitar Art Festivalu  који  се  у периоду  од 12. до 17. марта  2019. године  одржавао  у  Београду. У  веома  оштрој  конкуренцији  младих  и  талентованих   гитариста  из  региона  Игор је  освојио III место. Ово је  само  једна  у  низу  бројних  награда  које  је  Игор  до сада  освојио  на  републичким  и  међународним   такмичењима  у земљи  и  иностранству.