Пријем првака

Наша школа је ове школске године постала богатија за још једну генерацију најмлађих ученика – наших првака. Приредба коју су приредили ученици трећег и петог разреда допринела је да свечани пријем буде леп, достојанствен, забаван. Поред најмлађих ђака, њихових родитеља, бака, дека…приредби је присуствовао и представник општине Врачар, Драги Лукић, који је одржао пригодан говор. Прваци су од општине добили и лепе поклоне.

После поздравног говора директорке школе Вере Шаиновић и наше веселе приредбе, учитељице су повеле ученике у учионице у којима су им се касније придружили и родитељи.

Наши најмлађи другари су били узбуђени, нестрпљиви да упознају учитељице, али насмејани, весели, разиграни.

Свим првацима желимо успешан почетак школовања!