Листајући албум са сликама

На часу српског језика ученици VI-5 имали су говорну вежбу на тему Листајући албум са сликама.
Ученици су имали задатак да на час донесу једну фотографију из свог албума, а потом да нам испричају када је фотографија настала, где, ко је на слици и зашто су изабрали баш ту фотографију.
Ученици су оживљавали своје успомене и присећали се тренутака које ће заувек памтити.
Повео се разговор и о томе како се данас успомене чувају на рачунарима и телефонима и да је све мање оних који своје успомене  чувају у албуму.
У учионици је владала позитивна атмосфера, а ученици су се изјаснили да би волели да имају више оваквих часова.
Пренећемо само део атмосфере са часа, а оно о чему смо причали остаје међу нама.