Интересантан угледни час

У оквиру тематског планирања, на тему „Бајка у Power point-у“, наставнице географије и биологије, Јелена Павловић и Наташа Радмиловић, припремиле су предавање о настанку и еволуцији диносауруса у току одређене епохе геолошке историје Земље. Час је одржан у одељењу 6/2, у присуству наше психолога и педагога, које су имале само речи хвале за његову реализацију и успешно остварену корелацију ова два предмета.

Обзиром на занимљивост теме, ученици су показали велику заинтересованост и мотивацију, као и добро познавање природно-географских и биолошких појава и процеса на Земљи. У живој дискусији са наставницима, питањима и сугестијама успешно су повезали наставни садржај, развијајући вештине логичког закључивања и разумевања природних законитости на конкретном простору.

Наставници похваљују све ученике, надајући се да ће и убудуће показивати ентузијазам у раду и тако представљати своју школу на најбољи начин, знањем и вештинама, стеченим, негованим и усавршаваним у њеним клупама!