Дан девојчица

У оквиру пројекта "Професионална оријентација у Србији", 25. април проглашен је Даном девојчица. Циљ ове манифестације је да се девојчице упознају са нетипичним женским професијама. Овом приликом нашу школу је посетила предузетница, Ана Мирковић из Дигиталне Агенције Разор.  Својим присуством увеличала је овај дан. Ана је говорила о свом животу, каријери и фирми коју је заједно са својим мужем основала. Данас, после десет година, та фирма је једна од пет водећих фирми у Европи, из области дигиталне комуникације. Поред Ане, овај дан су увеличале и ученице 7. и 8. разреда., психолог, педагог и педагог на стажу. Пажљиво су све слушале и постављале су питања. Било је дивно слушати о нечијој каријери и великом успеху. Надамо се да ћемо бити у прилици да Ану угостимо поново.