Сајам образовања

Канцеларија за младе општине Врачар, организовала је Сајам образовања.  У просторијама општине Врачар, многе средње школе су поставиле свој штанд и различитим флајерима, књигама, дисковима, продуктима свог рада и тд, представљале су се.  Циљ Сајма образовања био је да се помогне основцима у информисању и одлучивању о упису у средњу школу. На штандовима су били ученици тих средњих школа који су будућим средњошколцима преносили своја искуства и утиске. Атмосфера је била јако пријатна, а у једном тренутку је једна група ученика и запевала. Ученици који похађају радионице пројекта "Професионална оријентација у Србији", као и неки ученици 8. разреда, посетили су овај сајам. Њихови утисци су јако позитивни.