English French

Ми на друштвеним мрежама

FacebookTwitterYoutube

Атом

Завршни испит
Otvorena Vrata
Распоред писаних провера
Школски календар
Списак уџбеника

Резултати општинског такмичења из техничког и информатичког образовања

РЕЗУЛТАТИ  ОПШТИНСКОГ  ТАКМИЧЕЊА

ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

ОДРЖАНОГ,  24.03.2013.ГОД.ОШ,,ЈОВАН МИОГРАГОВИЋ“

ВРАЧАР- БЕОГРАД

СПИСАК  ПЛАСИРАНИХ УЧЕНИКА ЗА ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ПО ДИСЦИПЛИНАМА

АРХИТЕКТУРА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

1.       ЛЕНА  ЛОЈАНИЦА(VIII) ........................ОШ,,ЈОВАН  МИОДРАГОВИЋ“              1  МЕСТО

2.       ИВАНА  МИЛУТИНОВИЋ(VII)..............ОШ“КРАЉ  П. II  КАРАЂОРЂЕВИЋ“      2  МЕСТО

3.       ЛОРА  САМУИЛОВИЋ(VI)..................... ОШ,,ЈОВАН  МИОДРАГОВИЋ“            3   МЕСТО

 

ЕНЕРГЕТИКА

1.       ИГОР  БОГИЋЕВИЋ(VIII) ОШ ''СИНИША НИКОЛАЈЕВИЋ''                                    1  МЕСТО

2.       НЕМАЊА  КУЦЉАК(VIII) ОШ''В.ПЕТКОВИЋ ДИС''                                                2  МЕСТО

ИКТ

( ИНФОРМАЦИОНО  КОМУНИКАЦИОНА  ТЕХНОЛОГИЈА )

1.       МИХАЈЛО  КРУНИЋ(V) ОШ''ВЛАДИСЛАВ РИБНИКАР''                                 1  МЕСТО

2.       АНА  ЛУТОВАЦ(V) ОШ''СИНИША НИКОЛАЈЕВИЋ''                                        2  МЕСТО

3.       СТЕФАН  ДОБРЕСКО(VII) ОШ''СИНИША НИКОЛАЈЕВИЋ''                            3  МЕСТО

АУТОМОДЕЛАРСТВО

1.       ПАВЛЕ  СМИЉАНИЋ(V)............ ОШ,,ЈОВАН  МИОДРАГОВИЋ“                   1  МЕСТО

2.       ЈОВАН  СТОЈАДИНОВ(VII).... ......ОШ,,ЈОВАН  МИОДРАГОВИЋ“                 2  МЕСТО

3.       МИЛЕНА  МИЛОШЕВИЋ(VII)....  ОШ,,ЈОВАН  МИОДРАГОВИЋ“                 3  МЕСТО

БРОДОМОДЕЛАРСТВО

1.       МАРКО  НИКОЛИЋ(VIII)......ОШ“КРАЉ  П. II  КАРАЂОРЂЕВИЋ“                1  МЕСТО

2.       ОГЊЕН  БАЊАЦ(V)..... ......ОШ,,ЈОВАН  МИОДРАГОВИЋ“                          2  МЕСТО

3.       МИХАЈЛО  ТОДОРОВИЋ(VII)...ОШ“В.РИБНИКАР“                                        3 МЕСТО

РАКЕТНО  МОДЕЛАРСТВО

1.       АЛЕКСА  РАКИЋ( 7)    ОШ,,Св.Сава“                                                                1  МЕСТО

2.       БЕСЛАЋ МАРКО(6 –р.) ОШ,,Ј.Миодраговић“                                              2  МЕСТО

3.       ПЕТАР  ШТЕРИЋ(6-р.)  ОШ,,Ј.Миодраговић“                                               3 МЕСТО

ВАЗДУХОПЛОВНО  МОДЕЛАТСТВО

1.       УРОШ  СЛАВИЋ (8 раз.)      ОШ,,ВЛ.РИБНИКАР“                                          1 МЕСТО

2.       ЛУКА  СЛАВИЋ (8-аз.)           ОШ,,ВЛ.РИБНИКАР)                                         2 МЕСТО

3.       СВЕТИСЛАВ РАДОЊИЋ( 8 раз.) ОШ,,ВЛ.РИБНИКАР)                                  3 МЕСТО                 

У Београду,                                                                                 Организатори такмичења,

4.04.2013.                                                                                            Стручно веће ТИО