Обавештење за ученике 8. разреда који полажу пробни завршни испит

Ученици полажу пробни завршни испит у суботу 21. априла 2012. године у фискултурној сали и кабинету ликовно-музичко по следећем распореду:

-         израда теста из српског језика – од 9 до 11 часова,

-         израда теста из математике – од 12 до 14 часова.

Ученици треба да дођу у школу најкасније до 8,30 часова.

Списак ученика који полажу завршни испит по азбучном реду је објављен уз ово обавештење. Ученик седи у просторији у којој полаже испит (фискултурној сали или кабинету ликовно-музичко) на месту са редним бројем које одговара редном броју са збирног списка ученика.

Ученик који полаже пробни завршни испит код себе мора да има оверену ђачку књижицу са залепљеном фотографијом.

Прибор за рад:

- за српски језик – графитна оловка, хемијска оловка и гумица,

- за математику – графитна оловка, хемијска оловка, гумица, троугао, лењир и шестар.

Од личних ствари на испит ученик може унети само воду односно освежавајући напитак, а све остале ствари обавезно се одлажу у свлачионице и кабинет техничког образовања.

У Београду,                                              ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

18.04.2012. год.                                        Маја Марковић