Обавештење о крају школске године 2013/14.

Редовна настава у школској 2013/2014. години завршава се у петак 13. јуна 2014. године.

Летњи распуст почиње у понедељак 16. јуна 2014. године, а завршава се у петак 29. августа 2014. године.

Нова школска 2014/2015. година почиње у понедељак 1. септембра 2014. године. Ученици првог, трећег, петог и седмог разреда крећу на наставу пo подне, а ученици другог, четвртог, шестог и осмог разреда пре подне.

Свечана подела ђачких књижица, награда и похвала обавиће се у суботу 28. јуна 2014. године по следећем распореду:

-         за ученике првог, трећег, петог и седмог разреда у 10 часова,

-         за ученике другог, четвртог и шестог разреда у 11 часова.

Информације о разредним и поправним испитима (25.08. - 27.08.2014. године), као и припремној настави (18.08. – 22.08.2014. године), ученици ће добити накнадно од одељењских старешина, а биће истакнуто и на огласној табли и сајту школе.

Позивам све ученике који имају дуговање према школи, а нарочито према школској библиотеци, да исте измире пре добијања ђачких књижица. Све књиге предати библиотекару школе.

Бесплатне уџбенике вратити у договору са одељењским старешином.

Честитам ученицима који су са успехом завршили разред, а посебно честитам ученицима који су на такмичењима постигли највише резултате.

Желим вам да летњи распуст проведете безбрижно.

У Београду,                                                               В.Д. ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

12. јун 2014. године                                                  Вера Шаиновић