Обавештење о крају школске године

Летњи распуст се завршава у петак 30. августа 2013. године.

Нова школска 2013/2014. година почиње у понедељак 2. септембра 2013. године. Ученици првог, трећег, петог и седмог разреда крећу на наставу пре подне, а ученици другог, четвртог, шестог и осмог разреда по подне.

Свечана подела ђачких књижица, награда и похвала обавиће се у петак 28. јуна 2013. године по следећем распореду:

-         за ученике првог, трећег, петог и седмог разреда у 17 часова,

-         за ученике другог, четвртог и шестог разреда у 18 часова.

Информације о разредним и поправним испитима (26.08. - 28.08.2013. године), као и припремној настави (19.08. – 23.08.2013. године), ученици ће добити накнадно од одељењских старешина, а биће истакнуто и на огласној табли и сајту школе.

Позивам све ученике који имају дуговање према школи, а нарочито према школској библиотеци, да исте измире пре добијања ђачких књижица. Све књиге предати библиотекару школе.

Бесплатне уџбенике вратити у договору са одељењским старешином.

Честитам ученицима који су са успехом завршили разред, а посебно честитам ученицима који су на такмичењима постигли највише резултате.

Желим вам да летњи распуст роведете безбрижно.

У Београду,                                                        Директор школе,

06.06.2013. год.                                                  Маја Марковић