Обавештење за родитеље ученика млађих разреда

ПРВАЦИ

Приредба за прваке биће одржана у школи, 3. септембра 2012. у 17 часова. Молимо родитеље да дођу мало раније, да би се сви благовремено сместили.

После приредбе биће одржан кратак састанак са учитељицама.

Настава у преподневној смени почиње у 8 часова.

У послеподневној смени, настава почиње у 13 часова.

ДРУГАЦИ

Ученици другог разреда полазе у школу пре подне, 3. септембра. Настава почиње у 8 часова.

У послеподневној смени, настава почиње у 13 часова.

ТРЕЋАЦИ

Ученици трећег разреда полазе у школу после подне, 3. септембра. Школа је изаша у сусрет родитељима и организовала је почетак послеподневне смене у 13.10 часова.

ЧЕТВРТАЦИ

Ученици четвртог разреда полазе у школу пре подне, 3. септембра. Настава почиње у 8 часова.

У послеподневној смени, настава почиње у 14 часова.

У Београду,                                                                                                                      Маја Марковић

27. августа 2012.                                                                                                              директор