Обавештење о прекиду наставе у наредној недељи

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРЕКИДУ НАСТАВЕ У ПЕРИОДУ ОД 6. ДО 10. ФЕБРУРА 2012. године

На основу чл. 90, ст. 2 Закона о основама система образовања и васпитања, а у вези са ст.1 истог члана, Секретаријат за образовање донео је одлуку да се прекине васпитно образовни рад на територији града Београда.

Одлука се односи на период од понедељка 6. фебруара, закључно са петком 10. фебруара 2012. године.

У зависности од временских прилика, школе ће бити благовремено обавештене о поступању за  наредни период.

Истовремено Вас обавештавамо да ће продужени боравак за ученике од  првог до четвртог разреда бити организован сваког дана, у овом периоду, од 7.30 до 17.30 часова.

Ученици овог узраста који немају где да бораве, а не користе школски боравак, такође могу доћи у школски боравак.

Школска администрација ће радити редовно.

Молимо све родитеље који су прочитали ово обавештење да обавесте оне којима обавештење у електронском облику није доступно.

Ово обавештење ће бити окачено на вратима школе у недељу, ујутро.

У Београду,                                                                            Директор школе

4. фебруар 2012.                                                                   Маја Марковић