Почетак школске 2017/2018. године

По календару Министарства просвете, науке и технолошког развоја  наставна година почиње у петак 1. септембра 2017. године. Због свечаног пријема првака настава ће тог дана бити скраћена. У школу се креће по следећем распореду:

-          пре подне од 8 часова – трећи, пети и седми разред. Настава се тог дана завршава у 11 и 40 часова.

-          после подне од 12 часова – други, четврти, шести и осми разред. Настава се тог дана завршава у 15 и 40 часова.

У понедељак, 4. септембра настава  почиње од 8 и од 14 часова.

Прваци не долазе на наставу 1. септембра, већ само на приредбу која ће се одржати у школском дворишту, са почетком у 17 часова; 4. септембра, прваци крећу на наставу пoсле подне од 13  часова.

Продужени боравак за ученике другог, трећег и четвртог разреда почиње са радом у петак 1. септембра, а за ученике првог разреда у понедељак 4. септембра. Исхрана у боравку почиње од понедељка 4. септембра.

Молимо, да први наставни дан ученици првог разреда са собом понесу торбе да би могли да спакују уџбенике.

Свим ученицима желимо срећан почетак и успех у новој школској години!

УПРАВА ШКОЛЕ