Хуманитарна акција

У недељу, 3. септембра 2017, у Чубурском парку, са почетком у 10 часова, организована је хуманитарна акција за помоћ у прикупљању средстава за лечење у Паризу, Немањи Дамчевићу, нашем ђаку прваку.

Организована је утакмица КК и ученика наших школа са Врачара, у кошаркашкој игри 3 на 3.

Оглас за давање у закуп простора за школску 2017/2108. годину

Оглас за давање у закуп простора за школску 2017/2108. школску годину, можете преузети на линку.

Награде ГО Врачар

Градска општина Врачар награђује ученике који су на градским (окружним), републичким, регионалним и међународним такмичењима освојили награде. Захтев за награђивање родитељи ученика подносе на Писарници општине до 1. децембра. Такође напомињемо да се у разматрање узимају само награде које се налазе у Годишњем календару такмичења основних и средњих школа које прописује Министарство просвете, науке и технолошког развоја.

Трофеј Врачара-Врачар игра уа Немању

Оглас за прикупљање писмених понуда за давање у закуп простора за школску 2017/2018. годину, можете погледати на линку.

Заштита деце на интернету

Поштовани родитељи,

Министарство трговине, туризма и телекомуникација покренуло је Национални контакт центар за безбедност деце на интернету. Грађани, укључујући и децу и малолетна лица,  могу да пријаве злоупотребу интернета  и угрожавање  безбедности деце на интернету на број телефонa 19833, слањем мејла на адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.  или путем електронске пријаве на порталу www.pametnoibezbedno.gov.rs.

Oва активност регулисана је Уредбом о безбедности и заштити деце при коришћењу информационо – комуникационих технологија.

О свим  активностима везаним за безбедност и заштиту деце можете се информисати на сајту Министарства трговине, туризма и телекомуникација.

Директор школе

Вера Шаиновић