Обавештење за родитеље будућих првака о упису

Обавештавамо Вас да ће се упис деце у први разред основне школе за школску 2015/2016. годину обавити у времену од 02. фебруарадо 29. маја 2015. године.

Родитељ (старатељ) детета за упис доноси:

-         Извод из матичне књиге рођених (оригинал или оверену копију) и

-         потврду о здравственом стању детета.

По завршетку припремног предшколског програма, родитељи треба да донесу секретару школе и уверење да је дете похађало припремни предшколски програм.

Испитивање детета уписаног у школу врше педагог и психолог школе а заказивање испитивања врши се код секретара школе приликом уписа.

Упис деце за први разред врши се код секретара школе сваког радног дана од 9 до 14часова.

Молимо родитеље да се, приликом тестирања деце код педагога или психолога, одлуче за изборне предмете који се изучавају у нашој школи у првом разреду.

Обавезни изборни предмети:

-         Грађанско васпитање

-         Верска настава

Ученик се опредељује за један од ова два предмета.

Изборни предмети:

-         Народна традиција

-         Лепо писање

-         Чувари природе

Ученик се опредељује за један или више предмета према својим склоностима.

Програме наведених изборних предмета можете погледати на сајту школе - www.osjovanmiodragovic.edu.rs кликом на одабрани предмет.

У Београду,                                                                          ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

24.12.2014.год.                                                                    Вера Шаиновић