Родитељима будућих првака

Поштовани родитељи будућих првака,

Вама, Вашој и нашој деци желимо пријатан летњи распуст!

Захваљујемо се на указаном поверењу – што сте одабрали баш нашу школу. Настојаћемо да оправдамо поверење које сте нам указали.

Трудиле смо се да тестирање Ваше деце, као и разговор са Вама, памтите као пријатан сусрет.

Обе делимо исти утисак – да смо, без изузетка, са Вама и са Вашом децом, оствариле позитиван људски контакт.

Надамо се да ће наши савети и сугестије, исказане на основу утиска о детету и интервјуа са Вама, допринети даљем развоју способности и личности Ваше деце.

Изузетно висок проценат деце се, резултатима на почетном тесту,  сврстао у групу деце са надпросечним способностима.

Веома је важно да од првог дана негујемо узајамно поверење. Вашу децу ће водити искусне, мотивисане и креативне учитељице, које негују тимски приступ у свом раду. Будите слободни да све проблеме, питања и недоумице  поделите са њима.

Знајте да, за Вас и Вашу децу, у кабинету школског психолога и педагога, никада неће недостајати разумевања и добре воље. Обратите нам се када год Вам треба савет, да заједно спречимо да мали проблеми постану велики!

Срдачно Вас поздрављају школски психолог и педагог,
Тања Павићевић и Радина Угриновић