Обавештење за родитеље будућих првака-куповина уџбеника преко школе

ОШ „Јован Миодраговић“

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

за родитеље будућих првака

Родитељи будућих првака који су заинтересовани за куповину уџбеника за први разред преко школе, могу се обратити секретару школе радним данима у периоду од 9,30 до 15,30 часова, због преузимања уплатница.

Уџбеници за први разред могу се платити у три рате:

-        прва рата – до 22.06.2018. године,

-        друга рата – до 20.07.2018. године,

-        трећа рата – до 24.08.2018. године.

Цена комплета уџбеника за први разред је:

-        са лектиром – 7.660,00 динара

-        без лектире – 7.170,00 динарa

У Београду,                                                            ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

04.06.2018. год.                                                      Вера Шаиновић

Обавештење за родитеље будућих првака, јануар 2018. године

Обавештавамо Вас да ће се упис деце у први разред основне школе за школску 2018/2019. годину обавити у времену од 19. фебруара до 31. маја 2018. године.

Родитељ (старатељ) детета за упис доноси:

-        копију Изводаиз матичне књиге рођених (не треба да буде оверена) и

-        потврду о здравственом стању детета.

По завршетку припремног предшколског програма, родитељи треба да донесу секретару школе и уверење да је дете похађало припремни предшколски програм.

Испитивање детета уписаног у школу врше педагог и психолог школе а заказивање испитивања врши се код секретара школе приликом уписа.

Упис деце за први разред врши се код секретара школе сваког радног дана од 10до 15,30часова.

Молимо родитеље да се, приликом тестирања деце код педагога или психолога, одлуче за изборне предмете и ваннаставне активности које се изучавају у нашој школи у првом разреду.

Изборни предмети:

-        Грађанско васпитање

-        Верска настава

Ученик се опредељује за један од ова два предмета.

Ваннаставне активности:

-        Народна традиција

-        Лепо писање

-        Чувари природе

Програме наведених изборних предмета можете погледати на сајту школе - www.osjovanmiodragovic.edu.rs кликом на одабрани предмет.

Родитељи ученика који имају пребивалиште ван територије општине Врачар могу предати молбу за упис ученика у први разред до 1. фебруара 2018. године, у складу са чланом 55. став 19. Закона о основном образовању и васпитању.

У Београду,                                                             ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

27.12.2017.год.                                                        Вера Шаиновић

Веселе суботе школске 2017/2018. године

Програм Веселих субота можете преузети на линку.