Успешна недеља за 4/4

После дивне победе Игора Басте на  “Гитар арт фесту” и  прошла недеља је била веома успешна за ученике IV4. Почело је са такмичењем рецитатора на коме је победио Димитрије Ђорђевић. Он је три дана касније победио и на општинском такмичењу и представљаће нашу школу и општину на градском такмичењу. Следећег дана је Јован Максимовић био најбржи на полигону који је био део Журналовог часа фискултуре. Два дана касније на градском такмичењу “Златна сирена” прво место је освојила и Тара Њего која је певала песму “Све тичице запјевале”. Тог дана смо сазнали и да је Бојана Боговац освојила прво место на Конкурсу за дечју карикатуру 2015. - “Мали Пјер”. Наши математичари, Милица Ивковић и Војин Дурутовић су учествовали на градскомтакмичењу из математике и постигли значајне  резултате -  Милица има 93 поена, а Војин 77. Ових дана су нас обрадовале и Лена Станковић и Анђелина Јевтић. Оне су нас успешно представљале на  општинском такмичењу “Читалачка значка”. Лена се пласирала на финално такмичење.

Честитамо свим ученицима који су својим успесима унели радост у наше одељење.

Поносни смо на вас!