II3 у Миниситију

ДРУГАРИ,посетили смо КРЕАТИВНИ ДЕЧЈИ ГРАД

MINICITY

ГЛАСАМО ЗА БУДУЋА ЗАНИМАЊА

Ученици II 3 одељења,у петак ,последњег  дана у овој школској години посетили су креативни дечји град MINICITY и уживали у интерактивној изложби као и радионицама намењеним деци која су кроз игру и  одговарајућу активност,могли да маштају о избору свог будућег занимања, сада на прагу III разреда. Деца су имала главну реч. Кроз игру су развијали своје таленте,откривали нове ствари и интересовања,маштали и имали слободу избора.

Присуствовали смо излижбама,поставкама и били део интерактивних,узбудљивих експеримената из разних занимања,као чаролији у дечијој игри  и уживали у идеји,,шта ћу бити кад порастем“.Били смо део сцене и то сцене која се граничи са сном и јавом,у којој је ДРУЖЕЊЕ кроз одрастаље,основни мотив.

И зато још једном шаљемо поруку свима,

ДРУЖЕЋИ СЕ, МИ МАШТАМО И ОТКРИВАМО СВЕТ!

Ваши другари  II 3 ,,ПЧЕЛИЦЕ''