Витезов конкурс

На традициналном конкурсу дечијег часописа „Витез“, ученици наше школе су похваљени за ангажовање и бројност радова које су послали.

Посебно су похваљена одељења 1/1 и 3/3.

Награђени ученици наше школе су: Срна Вуковић 1/1, Ања Ђурић 1/3, Шарац Андријана 3/2 и Дуња Матић 3/3.

Сви ученици, наставници и родитељи су позвани на велики београдски фестивал писаца за децу „Витезово пролеће“, 11.маја 2013.год. у Сава центар.

Награђени ће доћи од 10:30 до 11:30 у хол испред улаза у велику салу где ће се дружити са песницима и добити награде, а фестивалски програм почиње у 12 часова и траје до 14 часова. Дођите и дружите се са Матијом Бећковићем, Добрицом Ерићем, Рашом Попов, Бором Ђорђевићем, Радом Ђуричин, Леонтином и хором “Чаролија“, Мињом Суботом, Мандом.... Ово су фотографије награђених ученика.

Браво!!!