Анкета за родитеље ученика трећег и четвртог разреда

Обавештавамо родитеље ученика трећег и четвртог разреда да ће бити организован боравак за њихову децу, по једна група за сваки разред.

Због тога молимо родитеље да се хитно јаве својим учитељицама, ако су заинтересовани за продужени боравак.

Због ограниченог  простора у школи који би могао бити искоришћен за смештај деце у продуженом боравку, молимо родитеље да се изјасне за боравак само ако им је преко потребан.

Заинтересован(а) сам да моје дете ______________________________________________________, ученик(ца) ________________________________________________ похађа продужени боравак у школској 2012/2013. години.

У Београду,                                                                                           Директор школе

28. август 2012.                                                                                     Маја Марковић

ПС: Молимо Вас да одштампате анкету, попуните  је и предате учитељици.