English French

Ми на друштвеним мрежама

FacebookTwitterYoutube

Атом

Завршни испит
Otvorena Vrata
Распоред писаних провера
Школски календар
Списак уџбеника

Списак првака по одељењима

Поштовани родитељи,

закључен је списак првака:

Одељење   I-1  

1.      Антонић Милица (Боравак)

 

2.      Aсановић Љуми

 

3.      Балетић Василиса (Боравак)

 

4.      Вујанић Хана (Боравак)

 

5.      Вујовић Ива (Боравак)

 

6.   Вуковић Срна

 

7.   Драгаш Зара (Боравак)

 

8.   Ђурић Ксенија (Боравак)

 

9.   Жижић Милош (Боравак)

 

10.  Јовановић Нина

 

11. Кокановић Урош (Боравак)

 

12. Крушка Александар (Боравак)

 

13. Лековић Димитрије (Боравак)

 

14. Марковић Андреј (Боравак)

 

15. Марковић Никола (Боравак)

 

16. Мрвош Василиа (Боравак)

 

17. Мујановић Свен (Боравак)

 

18. Павловић Иван (Боравак)

 

19. Пејчић Виктор Петар (Боравак)

 

20. Поповић Марко

 

21. Рашковић Јована (Боравак)

 

22. Савић Марија (Боравак)

 

23. Симатковић Миа (Боравак)

 

24. Спасић Тамара (Боравак)

 

25. Стевановић Лав (Боравак)

 

26. Стевановић Милан (Боравак)

 

27. Тешић Петра (Боравак)

 

28. Томић Срећко

 

29. Ћирић Ива (Боравак)

 

30. Чокорило Стефан

 

31. Церовић Зоја

 

 

Учитељица:  ЂУРЂЕВИЋ   САЊА           

Одељење   I-2

1.      Ал-Хамед Лука (Боравак)

 

2.      Аливојводић Маша (Боравак)

 

3.      Аџић Јован

 

4.      Бујишић Анђела (Боравак)

 

5.      Гавриловић Максим

 

6.      Гаварић Војин (Боравак)

 

7.      Дрезгић Марија (Боравак)

 

8.      Ђорђевић Реља (Боравак)

 

9.      Ђуричић Ђорђе (Боравак)

 

10.  Ивић Илија (Боравак)

 

11.  Контић Елена

 

12.  Манасијевић Теодора

 

13.  Марић Павле (Боравак)

 

14.  Милашиновић Маша (Боравак)

 

15.  Милошевић Јана

 

16.  Пралица Петар

 

17.  Рајковић Анђелина

 

18.  Рамадани Индира

 

19.  Ранисављевић Андреј

 

20.  Ристић Ана

 

21.  Родић Марко

 

22.  Сечкар Михаило (Боравак)

 

23.  Станимировић Јелена

 

24.  Станковић Ненад

 

25.  Стефановић Лав

 

26.  Стојановић Мина (Боравак)

 

27.  Стојановски Лара (Боравак)

 

28.  Умићевић Марко 

 

29.  Умићевић Срђан 

 

30.  Хајдини Мејрема

 

31.  Цветковић Олга 

Учитељ:  ЉУБОМИР  ЂУРИЋ        

Одељење  I-3

1.      Боровићанин Андријана (Боравак)

 

2.      Веселиновић Сташа

 

3.      Вујовић Марко (Боравак)

 

4.      Вукмирица Теодора (Боравак)

 

5.      Дакић Никола

 

6.      Ђорђевић Нина (Боравак)

 

7.      Ђурић Ања (Боравак)

 

8.      Ерић Никола (Боравак)

 

9.      Зелчев Миа (Боравак)

 

10.  Ивановић Алекса (Боравak)

 

11.  Крстић Александра (Боравак)

 

12.  Ли Роза (Боравак)

 

13.  Марковић Доситеј (Боравак)

 

14.  Миленковић Маша (Боравак)

 

15.  Милошевић Никола (Боравак)

 

16.  Миљковић Огњен

 

17.  Мојсиловић Петра (Боравак)

 

18.  Петровић Ивана

 

19.  Петровић Милош

 

20.  Поповић Стефан

 

21.  Schweiger Борис (Боравак)

 

22.  Спасић Цвета

 

23.  Срећковић Миа (Боравак)

 

24.  Тепић Уна

 

25.  Тодоровић Димитрије (Боравак)

 

26.  Тодоровић Тања

 

27.  Томић Драгутин (Боравак)

 

28.  Томић Јулијана (Боравак)

 

29.  Цар Маја

 

30.  Чаравеша Бојана (Боравак)

Учитељица:    ЈАСМИНА   ГУДОВИЋ    

Одељење   I-4 

1.      Бактеровић Марко

 

2.      Бранковић Катарина

 

3.      Вучковић Теодора (Боравак)

 

4.      Галовић Тања

 

5.      Добрила Матија (Боравак)

 

6.      Жеравчић Ангелина (Боравак)

 

7.      Јанковић Лена

 

8.      Кесеровић Мила (Боравак)

 

9.      Лазаревић Вук  (Боравак)

 

10.  Лишанин Лена

 

11.  Лугоња Вања (Боравак)

 

12.  Лугоња Маша (Боравак)

 

13.  Марић Михајло

 

14.  Мијовић Јелена

 

15.  Милић Тара (Боравак)

 

16.  Митић Илија

 

17.  Младеновић Александар

 

18.  Муслији Африм

 

19.  Муслији Ахмет

 

20.  Ненадовић Максим (Боравак)

 

21.  Павловић Лука (Боравак)

 

22.  Петер Тамара (Боравак)

 

23.  Софронић Марија (Боравак)

 

24.  Станковић Лена

 

25.  Станојевић Димитрије (Боравак)

 

26.  Сумрак Алекса (Боравак)

 

27.  Тасић Теа (Боравак)

 

28.  Трифуновић Милош (Боравак)

 

29.  Чавошки Марко (Боравак)

 

30.  Шушовић Исидора (Боравак)

 

31.  Шушовић Никола (Боравак)

Учитељица:  СНЕЖАНА   СОФРОНИЋ     

Одељење   I-5

1.      Аssuncao Радосављевић Lucca

 

2.      Бранковић Петра (Боравак)

 

3.      Гочманац Вукашин

 

4.      Дикић Никола (Боравак)

 

5.      Ђинђић Ђорђе (Боравак)

 

6.      Јаруга Кристина (Боравак)

 

7.      Карић Стефан

 

8.      Керчов Александар(Боравак)

 

9.      Косовац Ена

 

10.  Лукић Данило (Боравак)

 

11.  Максимовић Нина (Боравак)

 

12.  Маринковић Лола (Боравак)

 

13.  Маркуш Ања (Боравак)

 

14.  Милићевић Александар (Боравак)

 

15.  Милићевић Маша

 

16.  Милорадовић Лазар (Боравак)

 

17.  Мирковић Миљан (Боравак)

 

18.  Мишчевић Јован (Боравак)

 

19.  Мусулин Катарина (Боравак)

 

20.  Никетић Јана (Боравак)

 

21.  Николић Урош (Боравак)

 

22.  Обрадовић Софија

 

23.  Павасовић Ива (Боравак)

 

24.  Павловић Мина (Боравак)

 

25.  Павловић Никола (Боравак)

 

26.  Пејић Јелена

 

27.  Прица Ива (Боравак)

 

28.  Симић Дарко

 

29.  Стојиљковић Кристина

 

30.  Тодоровић Шемса

 

31.  Хаџић Немања

Учитељица:    БИЈЕКИЋ   МАРИЈАНА