Пријем првака, септембар 2017/2018.

НајлошијеНајбоље

Свечани пријем првака ове школске године одржан је 1. септембра у дворишту школе.. Поред великог броја првака, њихових родитеља, бака и дека, приредби су присуствовали и представници општине Врачар и банке Societe Generale, који су за ћаке  прваке припремили пригодне поклоне.

Ученици другог и трећег разреда припремили су приредбу за њихове мало млађе другаре   Било је весело и живо и осећало се нестрпљење међу првацима, који су једва чекали да пођу до школе и са њиховим  учитељицама и уђу у учионице.

После поздравног говора  директора школе и пригодне приредбе,  учитељице су повеле  ђаке у њихове учионице. Свако одељење  имало је свој знак распознавања (лептире, слониће, пчелице, жирафе и јежиће). Атмосфера је била пуна смеха, шале и ишчекивања сутрашњег дана.