Опрез! Изабери живот!

Медија центар „Железница Србије“ а. д.  већ две године заредом спроводи едукативну, друштвено-одговорну кампању под слоганом „Опрез! Изабери живот!“, посвећену безбедности деце на путним прелазима.

Реч је о серији предавања која обухватају мултимедијалну презентацију едукативно-забавног карактера, чији је циљ да на одговарајући начин укаже на опасности и упозна ђаке са правилним учествовањем у саобраћају преко путних прелаза.

Предавања су интерактивног карактера како би се остварила потребна комуникација са ученицима и постигао одговарајући ефекат, а намењена су ученицима нижих разреда основних школа.

У петак, 8. фебруара, у 13 часова, наши трећаци ће имати прилику да присуствују овом предавању.